Emo life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


EMO LIFE. ×
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 CANDYS sux.

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
avainattemptxfreak
emo.admin.×
avainattemptxfreak


Število prispevkov : 40
Age : 28
Registration date : 31/05/2008

CANDYS sux. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: CANDYS sux.   CANDYS sux. EmptyPon Jun 09, 2008 2:59 pm

Hello. That`s me. Eva.^^ Okay, bom prekopirala svoj opis iz bloga. =]

about emoxCANDY
Eva
My name is. Eva.-.- Učas sm mela rada to ime zdej pa.. mi gre že douug na živce. Okey, pustmo to. Sm prijazna, lepa in pametna. NOT. Obratno. Uglavnem, če me razjeziš, se ti slabo piše. Vsak dan se skregam z minimalno petimi ljudmi. Zarad njihove sovražnosti do emo stila. Jp, prau si uganu. Emo sm. Nism tist totally black, ampak mam učas rada tud kako mavrico. Če se (sveda) ujema z emo stilom.^ Nosm obroče, bajkrske rutke, 3 verižce in 10 zapestnc na usaki roki. Ne morm živet brez hlač na korenček, rokavic do komolcev in tko imenovanih "znojnikov". Po možnosti - s kostkoti. Sovražm velik stvari, neki jih mam tud rada. Ampak take stvari so redke. Zto so bolj dragocene. Like diamonds `n gold.^ Velikokrat sm žalostna in tkrt jočem. Sama. In tebe sovražm. Al pa si ravn TI moj diamond?? ^^ Ne, moj edini diamond je.. David. x3 Emo. My... boyfriend. Embarassed Razz

Uredu, nobenga od vas ne sovražm zto k ste emoti.^^ To sm pač js. Sm emote mam rada. Aja, tud mojo best mam raada. [Pa posluša RBD. xS]
Nazaj na vrh Go down
https://emo-life.slovenianforum.com
Nastia*
emo.moderator.×
Nastia*


Število prispevkov : 35
Registration date : 08/06/2008

CANDYS sux. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CANDYS sux.   CANDYS sux. EmptyPet Avg 01, 2008 5:44 pm

FSM eva..kot admin.. =)
Nazaj na vrh Go down
avainattemptxfreak
emo.admin.×
avainattemptxfreak


Število prispevkov : 40
Age : 28
Registration date : 31/05/2008

CANDYS sux. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CANDYS sux.   CANDYS sux. EmptyPet Avg 01, 2008 5:51 pm

NOV OPIS.

Hello Gost.

Ime mi je Eva. Ne maram stvari, ki zvenijo preveč pop. Obožujem Švedsko. Na sploh Skandinavijo. Njihovo podnebje in temačnost.^^ Govorim Slovensko, Angleško in Nemško. In se učim Švedsko. Hur mår du?. =P Obsedena sem z A Vain Attempt. <3 Obožujem Tima Karlssona. [: Tud oni so iz Švedske. x]

Stara sem 13. Rada sem sama in razmišljam. Rada jočem, ko sem sama. Mogoče se sliši čudno, a je pač res. Obožujem pisanje dnevnika. Veliko berem. Sploh kriminalne romane in fantazijske knjige, kot so HP in Saga o otorijih. Obsedena sem z računalnikom. Izdelujem spletne strani in grafiko.

Živim v bližini Celja. Sovražim kmetije, majhna mesta in hotele z eno zvezdico. Rada imam ogromna mesta kot sta Pariz in London. In Stockholm mi je všeč. [: Ponavadi mi ni všeč nič kar sama naredim. Ne maram da me drugi hvalijo. V vsaki stvari iščem nepopolnosti in si vedno želim narediti nekaj še bolje.
Nazaj na vrh Go down
https://emo-life.slovenianforum.com
Nastia*
emo.moderator.×
Nastia*


Število prispevkov : 35
Registration date : 08/06/2008

CANDYS sux. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CANDYS sux.   CANDYS sux. EmptyPet Avg 01, 2008 5:56 pm

uauu zakon opis..spounla si me na Švedsto,tut jst sm bla učasih nora na njo..
Nazaj na vrh Go down
avainattemptxfreak
emo.admin.×
avainattemptxfreak


Število prispevkov : 40
Age : 28
Registration date : 31/05/2008

CANDYS sux. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CANDYS sux.   CANDYS sux. EmptyPet Avg 01, 2008 6:00 pm

Nastia* je napisal/a:
uauu zakon opis..spounla si me na Švedsto,tut jst sm bla učasih nora na njo..

a res. js si res fulfulful želim živet tam. majo ful višje standarde in to. skos je hladno. men je to ušeč. in a vain attempt so od tam. XD
Nazaj na vrh Go down
https://emo-life.slovenianforum.com
Nastia*
emo.moderator.×
Nastia*


Število prispevkov : 35
Registration date : 08/06/2008

CANDYS sux. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CANDYS sux.   CANDYS sux. EmptyPet Avg 01, 2008 6:02 pm

ja res..aha..tam je baje ful lpo..A vain attempt pa ne poslušam.
Nazaj na vrh Go down
avainattemptxfreak
emo.admin.×
avainattemptxfreak


Število prispevkov : 40
Age : 28
Registration date : 31/05/2008

CANDYS sux. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CANDYS sux.   CANDYS sux. EmptyPet Avg 01, 2008 6:04 pm

sej drugač nimajo tko velik fanov. ampak js jih obožujem^^

a si že bla kdaj na švedskem?
Nazaj na vrh Go down
https://emo-life.slovenianforum.com
Nastia*
emo.moderator.×
Nastia*


Število prispevkov : 35
Registration date : 08/06/2008

CANDYS sux. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CANDYS sux.   CANDYS sux. EmptyPet Avg 01, 2008 6:05 pm

drugo leto grem z mojo ses3čno...ti ?
Nazaj na vrh Go down
avainattemptxfreak
emo.admin.×
avainattemptxfreak


Število prispevkov : 40
Age : 28
Registration date : 31/05/2008

CANDYS sux. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CANDYS sux.   CANDYS sux. EmptyPet Avg 01, 2008 6:08 pm

Nastia* je napisal/a:
drugo leto grem z mojo ses3čno...ti ?
sm že bla enx.^^ sam hočm šeeee. u stockholm pa to.
Nazaj na vrh Go down
https://emo-life.slovenianforum.com
Nastia*
emo.moderator.×
Nastia*


Število prispevkov : 35
Registration date : 08/06/2008

CANDYS sux. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CANDYS sux.   CANDYS sux. EmptyPet Avg 01, 2008 6:18 pm

aha..kuL..
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





CANDYS sux. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CANDYS sux.   CANDYS sux. Empty

Nazaj na vrh Go down
 
CANDYS sux.
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Emo life :: Emo rox. :: ×.that`s we!-
Pojdi na: